رد کردن لینک ها

تیروژنت از دست های ما به دستان شما

برای هر شغل و سلیقه ما اماده درست کردن هستیم

سابقه بالا دلیلی برای کیفیت نیست ، بنابراین حتماً نمونه کارها را بررسی کنید و با مشاوران ما تماس بگیرید تا دریابید که آیا ما انتخاب مناسبی برای شما هستیم یا خیر.

اپلیکشن خوب  دارای چه ویژگی هایی است

1.حجم مناسب

اپلیکیشنی مناسب است که دارای حجم معقولی باشد چرا که هرچه حجم برنامه بیشتر شود سرعت اجرای آن هم بصورت اتوماتیک کمتر می شود علاوه بر این حجم کمتر اپلیکیشن باعث ترغیب بیشتر کاربران برای دانلود و استفاده از آن می شود بطور کلی هنگامی که دستگاه با کمبود حافظه مواجه شود کاربر ابتدا برنامه های غیرضروری و با حجم زیاد را حذف خواهد کرد.

2.تناسب دسترسی ها و امکانات

یکی از ویژگی های مهم در تولید اپلیکیشن تناسب دسترسی و امکانات آن است به این معنی که فرض کنید شما در برنامه خود امکان تماس قرار نداده اید قطعا نباید از کاربر دسترسی دفتر تلفن بگیرید. عدم تناسب این موارد موجب عدم اعتماد کاربر نسبت به اپلیکیشن می شود. باید در نظر داشته باشید برای جلب اعتماد کاربر می بایست شفاف عمل نمائید.

3.لوگو و نام اپلیکیشن

یکی از مواردی دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد لوگو و نامی است که برای اپلیکیشن انتخاب می شود. از مهمترین عوامل که باعث می شود یک نام و یا یک لوگو برای یک برنامه مناسب باشد ارتباط آن با محتوای موجود در برنامه است به این مفهوم که با دیدن لوگوی برنامه یا شنیدن نام آن بتوان به محتوا و نوع فعالیت اپلیکیشن پی برد.

4.طراحی رابط کاربری مناسب

بیش از هر چیز دیگری رضایت حداکثری کاربران از استفاده از اپلیکیشن تاثیر بسزایی بر کیفیت یک اپلیکیشن خواهد داشت. باید بتوان به نحوی طراحی را انجام دهیم تا هم دسترسی کاربر برای بدست آوردن اطلاعات خوب باشد و هم بین موضوع و نوع طراحی تناسب وجود داشته باشد.

 

روند اجرای  پروژه اپلیکیشن

ببرسی امکانات

طراحی گرافیکی

تحویل نمونه کار DEMO

کد نویسی

آیا واقعا باید اپلیکیشن طراحی کنید

با اینکه داشتن اپلیکیشن واقعا فواید زیادی دارد اما نمیتوان برای افزایش فروش و سبقت از رقبا به عنوان یک گزینه حتمی به آن فکر کرد . اگر غالب مشتریان و کاربران در حوزه مورد نظر شما از تلفن های همراه استفاده نمی کنند و یا با اینترنت فقط برای کسب اطلاعات جزیی نه خرید استفاده می کنند باید گفت به فکر طراحی اپلیکیشن بودن یک اشتباه است .

اگر تمام موارد بالا در مورد شما صدق نمی کند و اگر کاربران خود را می شناسید و آن ها را تحلیل نموده اید لطفا بر روی نمونه کارها کلیک نمایید و نمونه کارهای ما را بررسی بفرمایید . خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز افتخار ماست .

مشاهده نمونه کار ها
mobile_phone
بازگشت به بالای صفحه