رد کردن لینک ها

ارتباط  بدون محدودیت با تیروژنت 

راه کارهای ارتباطی بی سیم در ابعاد گسترده ، چه در باندهای فرکانسی فاقد لیسانس کاربری و چه در باندهای نیازمند مجوز های قانونی (نظیر Microwave) از جمله نیازمندی بسیاری از سازمان ها است .
تیروژنت با در اختیار داشتن لیست کاملی از محصولات رادیویی به همراه تیم طراحی و اجرای زبده و کارآمد ، ارائه کننده راه کارهای ارتباطی بی سیم در سطوح مختلف می باشد.

امکان سنجی جهت برقراری لینک های ارتباطی بین دفاتر

روش های زیادی برای محاسبه دقیق امکان سنجی لینک وایرلس یا عدم امکان و سطح کیفیت لینک های وایرلس بین دو نقطه جغرافیایی وجود دارد که معمولترین آنها نرم افزار گوگل ارت و ابزار لاین و نرم افزار حرفه ای لینک پلنر می باشد. در ابتدا کارشناسان تیروژنت با دریافت اطلاعات نقاط بر روی نقشه گوگل و بررسی برقراری ارتباط به وسیله نرم افزارهای شبیه ساز مراحل امکان سنجی لینک را انجام می دهند و پس از تایید امکان برقرای لینک با توجه به پهنای باند مورد نیاز شما، شرایط محیطی و اختلالات فرکانسی موجود تجهیزات لازمه انتخاب خواهند کرد. در بعضی از موارد که دید مستقیم بین دو نقطه برقرار نبوده و مانعی جهت برقرای ارتباط مستقیم باشد، در صورت امکان از دکل های اجاره ای واسط استفاده خواهد شد.

برقراری لینک های ارتباطی مایکروویو

لینک های مایکروویو در صنعت مخابرات کاربرد های بسیاری دارند  از جمله می توان به پهنای باند وسیع آن ها برای ارتباط نقطه به نقطه بی سیم اشاره نمود. با ترکیبی از ماهواره ها و ارتباط نقطه به نقطه مایکروویو می توان به برقراری ارتباط بین کشور ها و حتی  قاره ها دست یافت. در مقایسه با همه تکنولوژیهای بی سیم، سیستمهای ماکروویو دارای بالاترین عرض باند بوده ( به دلیل توان بالای سیستمهای فرستنده) دستیابی به سرعت 1000 مگابیت بر ثانیه و بالاتر در این سیستم ها امکانپذیر است. سیگنالهای ارسال شده ، مسافتهای خیلی زیادی را طی می کنند. مقرون به صرفه بودن هزینه های تهیه تجهیزات ماکروویو در مقایسه با سایر تکنولوژی ها ،نصب بی دردسر  و گستردگی پشتیبانی نیز سبب می شود کاربران همیشه این محصولات را در زمره نخستین انتخاب های خود مد نظر داشته باشند.

پشتیبانی و نگهداری تجهیزات وایرلس

شبکه های بیسیم یکی از مهمترین موارد در ایجاد بستر زیر ساخت ارتباطات شبکه ای می باشند. وسعت شبکه های وایرلس از یک شبکه داخل محلی کوچک تا ارتباطات بیسیم P2P بزرگ و کوچک بین سازمانی می باشد. راه اندازی شبکه های بیسیم همواره از پیچیده گی های خاص خود برخوردار می باشد مسائلی چون مسافت انتقال ، پوشش دهی مناسب ، پهنای باند مورد نیاز ، تعداد کاربر متصل به شبکه ، تعداد و نوع سرویس های موجود در شبکه را در خود دارد، برای اطلاع از شرایط و جزییات بیشتر در این زمینه با ورود به بخش ارتباط باما گروه مهندسی تیروژنت تماس حاصل فرمایید.

ساخت و نصب دکل های مخابراتی

دکل به سازه هایی گفته می شود که با ارتفاع زیادی ساخته شده اند و در مکان های بخصوصی نصب می شود. دکل های مخابراتی یکی از انواع دکل ها هستند که برای اهداف خاصی طراحی و اجرا می شوند. برای طراحی یک دکل مخابراتی نکاتی وجود دارد که باید رعایت شود از جمله نکات ایمنی و استانداردهای جهانی است که با توجه به نوع دکل، نوع زمین، شرایط اقلیمی و آب و هوا تعیین می شود. اجزای سازنده یک دکل سیستم پی، سیستم روشنایی و سیستم برقگیر است که هرکدام از این موارد طراحی های متفاوتی دارند و قبل از تعیین نوع آنها لازم است استانداردهای لازم با توجه به نرم افزار های طراحی مورد سنجش قرار گیرد.

نمونه پروژه ه ای انجام شده

در زمینه ارتباطات رادیویی

پروژه سد گوتوفند

پروژه نفت کچساران

پروژه شرکت آریا ساسول

پروژه نفت چین

پروژه پتروشیمی شهید رسولی

پروژه سد سیاه بیشه

پروژه برق لوشان

پروژه کنترل ترافیک

بازگشت به بالای صفحه